@media (min-width: 0px) { #body{background-image:url(files/ban/banner-24.jpg);} }

Kariera

Podstawą sukcesów POLOmarketu są nasi pracownicy.

W naszej sieci sklepów panuje przekonanie, że pracownicy stanowią cenny kapitał, którego wartość powinno się systematycznie podnosić, inwestując w niego poprzez system szkoleń i inne formy doskonalenia zawodowego.

Osoba podejmująca pracę w POLOmarkecie ma możliwość poznania najwyższych standardów pracy w sieci handlowej, udoskonalenia swoich umiejętności oraz zdobycia cennych doświadczeń.


Dziś zatrudniamy ponad 7 100 osób na terenie całej Polski i tym samym jesteśmy jednym z największych pracodawców w kraju.

Opieka medyczna

POLOmarket – Wspólnie dbamy o zdrowie!

Sprawy zdrowotne zawsze odkładamy na później, mimo iż zdajemy sobie sprawę z tego, jak bardzo są istotne. Zazwyczaj po poradę lekarską udajemy się w ostateczności, gdy objawy choroby staną się wysoce niepokojące, a dyskomfort na tyle dojmujący, że nie jesteśmy w stanie normalnie funkcjonować. Tymczasem to właśnie dobre zdrowie pozwala nam cieszyć się każdą chwilą, mieć energię do działania i zarażać optymizmem wszystkich dookoła. 

Dbając o zdrowie swoich pracowników, w ramach programu "POLOmarket - Wspólnie dbamy o zdrowie", POLOmarket zapewnia prywatną opiekę medyczną finansowaną przez pracodawcę wszystkim pracownikom. Oferowane w ramach pakietu świadczenia uwzględniają warunki i specyfikę pracy w sektorze handlu. To doskonała okazja, aby zadbać o siebie i mieć pewność, że ze zdrowiem wszystko jest w porządku. W końcu zdrowie jest najważniejsze!

Oferty pracy

Podstawą sukcesów naszej firmy są pracownicy. Umiejętności każdego z nich, połączone z duchem pracy zespołowej, motywacją i poczuciem odpowiedzialności decydują o rozwoju przedsiębiorstwa. Kadra POLOmarket ma otwartą drogę rozwoju zawodowego. W sieci naszych sklepów panuje przekonanie, że pracownicy stanowią cenny kapitał, którego wartość powinno się systematycznie podnosić, inwestując w niego poprzez system szkoleń i inne formy doskonalenia zawodowego.

Staże

Studencie i absolwencie!
Jeśli chcesz odbyć półroczny, płatny staż jako:

Zdobądź praktyczną wiedzę i doświadczenie, ucząc się od specjalistów, uzyskać możliwość dalszego zatrudnienia, pracować w przyszłości na stanowisku menadżerskim.

Stażysta w dziale zakupów

POBIERZ ZADANIE APLIKUJ

Stażysta w dziale IT

POBIERZ ZADANIE APLIKUJ

Stażysta w dziale logistyki

POBIERZ ZADANIE APLIKUJ

Stażysta w dziale marketingu

POBIERZ ZADANIE APLIKUJ

 

Przygotuj odpowiedź na jedno z zadań oraz prześlij je wraz z CV na adres praca@polomarket.pl z dopiskiem ”STAŻ”.
Najlepsze osoby zaprosimy do naszej firmy, gdzie ostatecznie zweryfikujemy Twoje umiejętności i poznamy się lepiej.