PIELUSZKI BOBO BOOM. Na każdym kroku

Pieluszki Bobo Boom stworzone specjalnie po to, by towarzyszyć twojemu dziecku na każdym kroku. Będą z nim gdy zacznie gramolić się z łóżeczka, aż po moment, gdy żwawo hasając po całym domu wyrośnie z pieluch. Przez cały ten czas możesz mieć pewność, że twoje dziecko będzie miało sucho, miękko i wygodnie!

NA KAŻDYM KROKU

POZNAJ NASZE PIELUSZKI

Bobo Boom Midi

na dobry początek drogi twojego małego odkrywcy, gdy waży pomiędzy 4–9 kg. W tym czasie stawi czoła takim wyzwaniom jak czołganie, podpieranie się rączkami, a może nawet siadanie. A później będzie tylko lepiej! Pieluszki gwarantują spokojny sen w nocy i komfort za dnia. Posiadają falbanki przy nóżkach chroniące przed przeciekaniem.

Bobo Boom Maxi

dla bardzo ruchliwych i kontaktowych bobasów ważących 7–17 kg. Nauka chodzenia może być przyjemna, gdy jest sucho, miękko i wygodnie! Jednak zanim dziecko zacznie hasać samodzielnie, pamiętaj, że będzie potrzebowało twojej pomocy - na każdym kroku. Pieluszki posiadają anatomiczny kształt gwarantujący swobodę ruchów.

Bobo Boom Junior

dla małych sprinterów ważących 11–20 kg. To ten moment, gdy dziecko zacznie z ogromną radością demolować cały dom. Nie przejmuj się - to też kiedyś minie! Póki co pozostaje tylko uśmiech i ogromna cierpliwość. Pieluszki posiadają elastyczne boczki, umożliwiające swobodny sprint bez spadania pieluszki.

DLACZEGO BOBO BOOM?